Březen 2008

Přemýšlela jsem =o)

28. března 2008 v 20:35 | Veja |  News
Tak sem vám tak přemýšlela nad tím naším Billíškem.......Chudáček se teďka trápí a žádná z nás nemůže být s ním a vzít ho za ruku. Říct mu: ,,Ty to zvládneš." To je docela blbý. Alespoň ho ale podporujeme na internetu apod. A to by mu mohlo psychicky. Pak má taky Tomího, že jo. No a ten ho podrží dostatečně. Ale hlavně sem přemýšlela nad tím, co když se ta operace nepovede? co když prostě už nebude moct zpívat? Je blbý, že mě to napadá, ale koho ne?! A navíc...Stát se to může. Už sem si představovala ty titulky v časácích- ,,Tokio Hotel končí. Zpěvák nemá hlas." No to by bylo. A hlavně sem si představila, že už bych je prostě nikdy neviděla na koncertě a tak. Hrůůůůůůůůůůza....Radši na to ani nemyslet. Hlavně, aby ta operace vyšla, Bill se uzdravil a vrátil se v plný síle na podia a mezi kluky z bandu, kam patří.

Ryan Tedder z One Republic o Tokiácích :)

28. března 2008 v 20:19 | Veja |  Rozhovory&Články
"Taky jsem obdržel dotaz na napsání písně společně s Tokio Hotel.." říká Ryan. "Tihle kluci mají obrovský úspěch přes celou Evropu! Slyšel jsem od nich nějaké písně a opravdu se mi líbí! Bill má dobrý hlas. Jejich image a styl jsou fascinující! Nebude to snadné, ale s anglickým hitem mají zaručený úspěch po Americe!" Je již něco o téhle spolupráci dojednáno? "Ještě bohužel ne. Mám teď na mysli tolik věcí s mojí kapelou One Republic. Ale pracovat spolu s kluky z Tokio Hotel zní opravdu lákavě!"

Bill z Tokio Hotel do špitálu. Přijde o hlas?

28. března 2008 v 20:17 | Veja |  News
Bill z Tokio Hotel do špitálu. Přijde o hlas?
Tokio Hotel / foto:

Bill z Tokio Hotel do špitálu. Přijde o hlas?


Fanynky Tokio Hotel mají sice smutnění tak nějak v popisu práce, ale tentokrát k tomu alespoň je skutečný důvod. Jejich idol, zpěvák Bill Kaulitz, musí na operaci hlasivek. 27. března 2008
Zprvu to vypadalo, že Kaulitz ochořel zánětem hlasivek, ale při jednom z vyšetření se ukázalo, že se osmnáctiletému pěvci udělala na hlasivce cysta. Ještě tento týden se tedy Bill podrobí operačnímu zákroku, což má za následek zrušení evropského koncertního turné, které mělo zasáhnout Itálii, Švédsko, Finsko, Dánsko, Norsko, Slovinsko a Srbsko.

Zdraví je jen jedno
Rozvášněné fanynky mohou do svých deníčků a na bložínky psát jakkoliv srdceryvné vzkazy, ale co naplat, zdravíčko máme jen jedno. I proto Bill Kaulitz po operaci nastoupí několikatýdenní rehabilitaci, aby byla jistota, že jeho nejcennější orgán bude opět pracovat jak má.

"Fanoušci jistě pochopí, že Billovo zdraví je pro nás na prvním místě," uvedl manažer souboru Tokio Hotel David Jost. Bať, nikdo si přece nevezme na triko, že by zlatoústá modla pubertálních dívenek přestala snášet zlatá vajíčka.

Marketingový zázrak
Závratná kariéra Tokio Hotel začala v roce 2005, kdy kapela vydala mimořádně úspěšné album Schrei, které obsahovalo průlomový cajdáček Durch Den Monsun. Záhy si získali oblibu čtenářek barevných mládežnických časopisů snad po celém světě a jejich status podpořila druhá deska Zimmer 483.

Tokiáčci jsou typickým příkladem perfektně marketingově dotaženého produktu - přes image až po songy, které se navenek tváří jako děsný rock'n'roll, ale v jádru jsou jen neškodným rádiovým popem.

Zlatým hřebem výrobku je samozřejmě řečený Bill, jehož emovizáž, nalakované nehty, androgynní vzhled a post frontmana jsou pro cílovou skupinu přesně to pravé. Není divu, že odrostlejší a zkušenější posluchači mají z téhle party spíše legraci.

Jindřich Göth (Instinkt)

Bill má strach z operace

28. března 2008 v 20:14 | Veja |  News
Zpěvák kapely Tokio Hotel, Bill Kaulitz, má strach ze své nevyřízené operace hrtanu. 18letý má velký strach o svůj hlas. Manažer kapely David Jost Berliner Zeitung říká: "Jde mu o špatné okolnosti. Jeho bratr Tom je ale celou dobu při něm. Bill bude během následujících dnů operován."
Zpěvák má cystu na hlasivkách. Po zákroku se musí podrobit více týdenní rehabilitaci. Kvůli operaci museli Tokio Hotel odříct "1000 Hotels European Tour".
Mezitím získalo album Tokio Hotel, Scream od nahrávací společnosti Universal Music také v Portugalsku platinu. Dříve dosáhla tato magdeburská kapela platinu a zlato již v Rusku, Itálii, Belgii, Španělsku, Řecku a Rumunsku.
(c) tokio-hotel-de.blog.cz

Napište Billovi i do Bildu

28. března 2008 v 20:12 | Veja |  News
Miliony fanoušků se strachují o zpěváka Tokio Hotel - Billa Kaulitze!
18letý musí ještě tento týden pod nože, aby mu mohla být odoperována cysta z jeho hlasivek.
Také se strachujete o nemocného zpěváka? Napište Billovi tady svoje přání brzkého uzdravení.
BILD se o Billovu nemoc zajímá, a proto teď napsal jeho hamburskému lékaři ...
V odborném lékařském potvrzení Billova lékaře stojí: "U pana Kaulizte je jasné organické zduření vprostřed třetiny levých hlasivek…Jedná se u zduření kolem vnitřních hlasivek se sekundárním zduřením."
HNO-lékař Dr. Thomas Disselbeck (50) onemocnění vysvětluje: "Bill má cystu uvnitř svých levých hlasivek, která se právě na vnější straně rozšiřuje. Na to může nasvědčovat, že i přes cystu svůj hlas v poslední době dál namáhal. To teď nesmí v žádném případě dál dělat, jinak by se hlas mohl stát stále horším."
Dál se tam píše: "Problematické je to takovým způsobem, že se kolizní orgány hlasivek při mluvení nerozdělí na latě hlasivek, ale koncentrují se na zónu zduření."
Co to znamená, vypráví specializovaný lékař: "Normálně tlučou hlasivky při řeči v celém rozsahu navzájem a vytváří tak hlas. U Billa narazila práva hlasivka ale právážně na cystu, což způsobuje, že jeho hlas při mluvení je hrubý a ve středních polohách hlas odchází."
PRO ZPĚVÁKA JE TO KATASTROFA!
Potom ještě v Billově spisu stojí: "Pan Kaulitz zvažuje fonogramní chirurgický zákrok, při kterém se cysta jemně preparátem odstraní a hlasivky budou trojrozměrně obnoveny."
Dr.Disselbeck vysvětluje odborné výrazy: "To znamená, že cysta bude odstraněna pod mikroskopem kompletně jemným odstřihem. Potom bude sliznice tak vyhlazená, že svůj původní stav zase příjme."
Jak to půjde s Billem dál: Lékař: "Po operaci nesmí deset dní mluvit a musí potom tři týdny pod instrukcí logopeda svůj hlas zase vytvářet."
(c) tokio-hotel-de.blog.cz

TH vyřeší vaše problémy

28. března 2008 v 20:08 | Veja |  Rozhovory&Články
Jste zamilovány do Billa a nevíte, co dělat? Nebo chcete stejné dredy jako má Tom? Kluci dávají řešení těmto problémům pro vás, fanoušky.
Problém 1
Jsem zamilovaná do Billa, ale nikdy ho nejspíš nepotkám.
Bill: Oh, na tohle nevím, co mám říct. Jestli jsi do mě opravdu zamilovaná, tak bys měla...možná bys měla jít na jeden z našich koncertů a možná se tam uvidíme.
Tom: Já k tomu chci vlastně něco říct - měla bys být zamilovaná do mě. Potom bude všechno v pořádku!
Bill: Možná by sis měla uvědomit, že jsem jenom obyčejný kluk, jako ostatní. Pomůže to trochu tvému zlomenému srdci?
Problém 2
Jsem fanynka Tokio Hotel a moji spolužáci mě kvůli tomu trápí.
Bill: Myslím, že bys jim na to neměla reagovat a brát to.
Tom: Bill a já jsme taky byli na škole trápeni lidmi, kteří nás nesnášeli a neovlivnilo nás to. Proto jsem vlastně rád za fakt, že jsem nebyl jako zbytek třídy. Bill a já jsme si mysleli, že je mnohem důležitější dělat jiné věci, nechtěli jsme být někdo jiný. Být trápen taky může mít pozitivní efekt. Jen se podívej na nás.
Problém 3
Moji rodiče mi nechtějí dovolit jít na koncert Tokio Hotel!
Všichni: To je blbost!
Tom: Naši rodiče nám dovolovali chodit na koncerty. Bylo mi devět, když jsem šel na první koncert a myslím, že každý by měl mít vlastní svobodu.
Bill: Je hloupé něco takového zakazovat, protože fanoušci si stejně vždycky najdou cestu jak se dostat na koncert.
Georg: Nejlepší je v tomhle nechat svým dětem volnost. Nechat je se rozhodnout jestli chtějí jít na koncert nebo ne.
Tom: Víte, co bych chtěl? Chtěl bych si o tom promluvit s rodiči našich fanoušků. Jen mi dejte jejich adresy, já to vyřeším.
Gustav: Přesně, nechte je nás zkontaktovat, něco vymyslíme.
Problém 4
Chci stejné dredy jako Tom, co pro to mám udělat?
Georg: To je složité!
Tom: Mám velmi jemné vlasy a to mi dělá dost problémů to každý den udržovat. Musí se to každý den dodělávat a mám na to speciální sprej, aby mi to drželo. Co je v něm, to neřeknu, jen to, že na něm pracuji několik hodin v mé malé laboratoři. Alespoň je to speciálně vyrobeno pro mě a je to opravdu dost práce. Jak dlouho to takhle mám?
Georg: Podle čichu, tak to poznáte!
Tom: Myslím, že deset nebo jedenáct let.
Problém 5
Nemůžu mít plakáty Tokio Hotel v mém pokoji.
Bill: Já jsem byl zvyklý mít jimi zaplněný pokoj.
Tom: Přesně, dokonce měl i můj plakát. Udělal moji fotku, potom ji nechal vytisknout velkou a pověsil na zeď.
Bill: Oh, drž klapačku! To není pravda...ale myslím, že každý by měl být fanoušek někoho ve svém životě a to taky znamená mít v pokoji jeho plakáty. Rodiče by to měli prostě dovolit. Taky jistě byli někoho fanoušky, ne? Vždycky jsem rád poslouchal muziku mých oblíbených kapel v mém pokoji.
Tom: Poslouchal? Stále to děláš!
Problém 6
Kde můžu koupit tak cool oblečení, jako nosí kluci?
Tom: Jestli chceš vypadat jako Georg, tak vše, co pro to musíš udělat je nemýt se alespoň měsíc a potom to bude.
Georg: Ano, například.
Tom: A Bill? Opravdu tak nechcete vypadat, že ne?
Bill: Vždycky si kupuji svoje oblečení v second handech, tam se získají nejúžasnější věci. Takže mým tipem je se podívat tam, jestli chcete vypadat jako já.
Problém 7
Je mi smutno, protože Gustav a Georg mají míň pozornosti než Bill a Tom.
Tom: Víš, proč tomu tak je? Mluví míň a jsou tišší než já a Bill. Bylo by to špatný, kdyby začali mluvit víc, protože prostě neví, co mají říct. Slyšeli jste někdy tyhle dva mluvit německy? Je to hrozný. Jejich angličtina je dramatická, ale němčina je vlastně špatná!
Bill: Georg a Gustav jsou jen víc tišší a nehledají pozornost. My jsme si na to zvykli, tak to prostě je.
Georg: Já jsem s tím taky spokojený a....
Bill: To je vše, co umí říct.
Gustav: On jen používá typické odpovědi jako - Jsem s tím spokojený.
Problém8
Ráda bych si promluvila s Tokio Hotel, ale neumím německy.
Bill: Můžeš s námi taky mluvit anglicky. Už můžeme trochu mluvit.
Tom: Umíme akorát tak na promluvu s fanoušky.
Bill: A na krátké rozhovory.
Tom: Vlastně víme dost.
Bill: Ale pracujeme na nápravě. Budeme jezdit častěji do Ameriky a Anglie, takže to bude jednodušší, když budeme mluvit jejich jazykem. Doufám, že to půjde brzy.

Bill se bojí o svůj hlas

28. března 2008 v 20:07 | Veja |  News
Leží v posteli a bere léky na uklidnění hlasivek.
Bill Kaulitz (18), zpěvák a magnet na dívky od Tokio Hotel, má cystu na hlasivkách a čeká na operaci. "V příštích pěti dnech se to stane," oznámil manažer David Jost.
Mladá hvězda brala aspirin proti bolestem hlavy v posledních pár dnech, "to se musí dostat z jeho krevního systému," říká Jost. "Během operace by to mohlo vést ke komplikacím." Fanoušci se bojí o mladou hvězdu.
Manažer: "Operace a zrušené koncerty trápí Billa. Brát to na vědomí pro něj teď není dobré, ale jeho bratr je po jeho boku."
Strach z operace? A že jeho hlas bude poškozen?
"Ano, samozřejmě, že má velký strach z operace a o svůj hlas. Tohle je pro zpěváka horor," říká Jost, "ale bez operace je šance, že bude hlas poškozen trvale a ještě víc."
S cystou na hlasivkách se nedá zpívat.
Každa nota, kterou Bill zazpívá, se dostane špatným směrem v hlasivkách, bez operace se problém bude vracet.
Všechny koncerty z 1000 Hotels European tour musely být zrušeny. Jestli a kdy budou koncerty se rozhodne až po operaci. Doba léčení po operaci je: 2 až 3 týdny.

3.misto prodejnosti v Kanadě

28. března 2008 v 20:06 | Veja |  News
Scream šel teď do prodeje a již to vyšplhal na dobré místo!
v HMV týdenním prodeji alb se dostalo na neuvěřitelné 3.místo!!!
A to je v prodeji jenom chvíli!

Podpořte "Toma a Billa";-)

28. března 2008 v 20:06 | Veja |  News
Zoo ve Vídni prý právě přivítala na světě dvojčátka ledních medvědů a hledají jim jména.
Německy oficiální fanklub přišel z nápadem, že by se jim měl napsat návrh "Bill" a "Tom". Co myslíte vy? Jestli s tím souhlasíte a chcete, aby se tito dva roztomilí medvídci ve Vídni jmenovali, tak napište na adresu:
A tady je fotečka těch dvou roztomilých medvíďat.
img166/5125/6xzvyepx7.jpg

Platiny a Zlata za Scream album

28. března 2008 v 20:05 | Veja |  News
Album Scream dostalo tahle ocenění:
Platina - Portugalsko, Itálie a Rusko
Zlato - Španělsko, Rumunsko, Belgie a Řecko

Rozhovor s Billem pro itálský časopis TV Sorrisi e Canzoni

22. března 2008 v 19:17 | Veja |  Rozhovory&Články
Bille, když se podívám na tvoje fotky z koncertů, vždycky jsi měl dikobrazí vlasy a nosil make-up, i když jsi byl mladší. Kolik času ti zabere tvůj vzhled? Nosíš make-up jenom na koncerty nebo i když jdeš ven?
Bill: Moje vlasy jsou od přírody vlnité, takže strávím hodně času jejich narovnáním. Make-up je část mě, takže ho nosím pořád, i když jdu ven.
Tvoje matka byla švadlena. Ovlivnila nějak způsob tvého oblíkání?
Bill: Získali jsme potřebu přizpůsobit naše oblečení. Tom a já jsme to interpretovali rozdílným způsobem. Já miluju oblečení, které mi sedí a je trochu divoké. Tom v harmonii se svými dredy nosí rád volné oblečení.
Narodil ses v Lipsku, v oblasti, která byla do roku 1989 považována za Východní Německo. Co teď pro tebe znamená "Východ"?
Bill: Jako pro každou jinou osobu, tak i pro mě je východ pouze zeměpisná poloha. Po vydání našeho prvního alba jsme se přestěhovali s naší rodinou do Hamburku. Žijeme ve stejné budově, jenom ve třech rozdílných bytech. Já sdílím byt se svým bratrem Tomem. Ten si furt stěžuje, že trávím v koupelně hodiny!!
Kdo je šéf v kapele?
Bill: Nikdo není šéf. V rozhovorech jsem ten, kdo mluví ve jménu kapely z praktických důvodů. Možná protože, na rozdíl od druhých nejsem muzikant, ale zpěvák. V kapelu můžeme všichni říct, co si myslíme. Je tam demokratický duh. Není o tom pochyb.
Minulý rok jste Tom a ty ukončili školu. Budete pokračovat s vašimi studiem?
Bill: I když jsme ve škole měli vždycky dobré známky, bylo to pro nás velmi stresující a únavné. Teď tvrdě pracujeme, takže jsme museli školu ukončit po internetu. Škola je pro nás uzavřenou kapitolou.
Jaký byl váš průměr?
Bill: 1,8
Moc si nejste jisti s vaši angličtinou a vaše první hity byly v němčině
Bill: To je pravda, učili jsme se anglicky jenom na škole a ne moc dobře. Momentálně nemáme čas studovat angličtinu, takže jsem potřebovali překladatele.
Na vaše posledním albu jste začali zpívat anglicky, ale vaši fanoušci preferují němčinu. Koncert v Montpellier byl pouze německy a fanouškům se to líbilo!!
Bill: Když jsme minulý podzim hráli v Itálii, 4 z 21 songů byly v němčině. Abychom potěšili fanoušky, na všech třech koncertech v Itálii zpívat pouze v němčině. Můžeme o tom přemýšlet.
Byli jste od některých zkritizování za videoklip "Don't Jump" Originální verze mluví o sebevraždě a v spolední scéně skočíš Bille ze střechy.
Bill: Nerozuměli nám. "Don't jump" není song o sebevraždě, ale o přátelství. Je to o tom, jak vám můžeme pomoct přítel myslet a neudělat chybu. Ale tomu nebylo porozuměno a pro tenhle důvod se náš manažer rozhodl pozměnit poslední scénu. A poslání je stále do samé: Neskákej
Je nějaký song, který jsou pro vás důležité?
Bill: Všechny naše songy jsou pro nás velmi důležité. Všechny mají poslání. Já se na koncertu věnuju "Geh". Někdy je těžké, říct tomu druhému, že bude pro oba lepší žít odděleně. Vyzívá to k upřímnosti.
Dívky po tobě šílí. Máš přítelkyni?
Bill: V této chvíli nikdo z nás nemá na ženy čas.
(c) http://tokio-hotel-de.blog.cz/

Teemix rozhovor

22. března 2008 v 19:16 | Veja |  Videjka

Tom psal na alloy.com

21. března 2008 v 8:01 | Veja |  News
Sedím v našem tourbusu, je 3 hodiny ráno a jsme právě na naší cestě z Paříže do Dijonu! Hráli jsme dva dny po sobě v Bercy (Paříž) pro 17.000 fanoušků každou noc. Je taaaak úžasné být na turné. Cestujeme s našimi tourbusy z města do města. Po každé skonečené show opouštíme město a jedeme do dalšího. Ráno vstaneme, připravíme se, jdeme na zvukovou zkoušku a uděláme nějaké rozhovory - v podstatě je to každý den to samé.
Pro náš volný čas máme sebou stolní tenis a stolní fotbal, abychom v našem zákulisí měli nějakou zábavu. Pravděpodobně nebudete překvapeni, že vlastně ve všem vedu. Ostatní tři se tvrdě snaží, ale nemají sebemenší šanci - to stejné je s holkama. I když jsem totální noční člověk, musím už teď jít! Opatrujte se a brzo se vám ozvu!
Tom
.............
přeložila: Evule

Omluva za zrušené koncerty

21. března 2008 v 7:58 | Veja |  News
Drazí fanoušci,
je nám nesmírně líto, že jsme museli zrušit koncerty, ale nebyla jiná možnost. Právě jsme přiletěli zpátky za Billem domů, abychom zjistili co a jak, ale doktoři mu řekli, že nemá zpívat a má ležet v posteli celý týden! I kdyby Bill nechtěl poslouchat doktory, tak jeho hlas je naprosto pryč, takže nemůže říct vůbec nic. V tuhle chvíli je to Billovi líto a je zklamaný! Všichni doufáme, že se brzy vyléčí a vrátí se s námi na podium. Prosím, nezlobte se na nás za zrušení koncertů...
Tom, Georg, Gustav
*****
překlad: Evelyn
A že by jako nějáká omluva za to, že není koncík i u nás?! :D

Backstage 483 tour

21. března 2008 v 7:57 | Veja |  Bill-fota
První je jako bestovní....Billda se strašně krásně usmívá...A sluší mu to, jak není namalovanej. Nemůže se přestat malovat?!

New termíny pro Sev. Ameriku

21. března 2008 v 7:56 | Veja |  News
17.dubna - Detroit (State Theater)
18.dubna - Chicago (House of Blues)
20.dubna - Cleveland (House of Blues)
23.dubna - Toronto (Sound Academy)
25.dubna - Montreal (Metropolis)
26.dubna - Montreal (Metropolis)
30.dubna - Boston (Lowell Memorial Auditorium)
01.května - Washington D.C. (930 Club)

Sweet twins

21. března 2008 v 7:55 | Veja |  Twincest

TH TV-Episode 18

21. března 2008 v 7:54 | Veja |  Videjka

Koncert v TURINE(ITALIE) ZRUŠEN

21. března 2008 v 7:53 | Veja |  News
Tak a je to tady další koncert je zrušen!
Upřímě sem "RÁDA" ptž Bill bud sostal rozum a neuspěchav to i když ho to určo žere anebo je furt hodně mimo provoz (nemocnej x)
Koncert v Turíně je oficiálně zrušen.
23.3.2008 Torino, Italy Cancelled

Montreál-vyprodaný

21. března 2008 v 7:53 | Veja |  News
Koncert v Montralu, který se bude konat 25.dubna je již vyprodán!
podle informaci to bylo "jen" halo pro 2500 lidi (neoficiální)